KONST / Litografier / Färglitografi 13374654
nr 1337 4654
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/285, Man på cykel. Motivet: 54x63 ca
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
måndag 13 juli 2020
kl 18:31:38
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow